Dzień Europy w Szkole Podstawowej nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku

Serdecznie dziękujemy za współpracę Pani Katarzynie Jarockiej – koordynatorce działań Klubu Europejskiego w szkole. To dopiero początek naszych wspólnych działań. Podczas spotkania z Wicedyrektor Panią Iwoną Gawryluk rozmawialiśmy o kolejnych europejskich inicjatywach, które planujemy realizować wspólnie w przyszłości.

Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i świetną atmosferę!

Podobne wpisy